Iz volkovega b(r)loga

Čista vest je le simptom slabega spomina

Nedeljski anagrami: Znani pevci

Komentiraj

Objavil/a Alex van der Volk 27.1. 2008 ob 14:15 pod Anagrami, Šnopčki za dušo

Ker je danes nedelja, ki jo bo Alex veselo oddelal ter se šele ob sedmih zvečer izmučen vrnil domov, in je tole kar pravkar berete naročena objava, danes ne bom veliko filozofiral. Ja, spet sem se ustavil pri glasbi, ki vam odlično leži. Pravzaprav ne neposredno pri glasbi, ampak pri pevcih, ki jo izvajajo. Veliko znanih pevcev je na tem svetu, še več je neznanih, so pa tudi takšne zvezde in legende, da omemba njihovega imena največkrat povsem zadostuje. In točno takšnih je deset pevcev, ki se skrivajo v današnjih anagramih. Malo pomoči? Mislim, da je ne boste potrebovali, saj ne dvomim, da boste uspešno razrešili vseh deset anagramov še preden se vrnem iz službe, a vam vseeno namignem, da čisto vseh deset pevcev (največ) prepeva v angleškem jeziku. Zaenkrat bodi dovolj, če rešitev do srede (slučajno) ne bo pa seveda sledijo namigi.

Okej, rekel sem, da ne bom pretirano filozofiral, delam pa ravno to. Ta teden mi je bil dobra šola, saj sem bil trdno prepričan, da sem za nedeljske anagrame izbral preširok in premalo znan krog ljudi. Toda Trisha je več kot očitno imela dovolj časa, volje in nenavsezadnje tudi znanja, da je rešila vse, razen enega, ki ga je “ukradla” Hex. Trisha, še enkrat vsaka ti čast za trud, a vseeno poglejmo pravilne rešitve prejšnjega tedna: A. Omeyer Thierry (Francija) - Trisha, B. Zeitz Christian (Nemčija) - Trisha, C. Entrerrios Alberto (Španija) - Trisha, Č. Ivanov Vitalij (Rusija) - Trisha, D. Bielecki Karol (Poljska) - Trisha, E. Petar Metličić (Hrvaška) - Hex, F. Gulyas Peter (Madžarska) - Trisha, G. Larholm Jonas (Švedska) - Trisha, H. Laen Torsten (Danska) - Trisha, I. Hagen Frode (Norveška) - Trisha

A. Nils Chipoll

B. Andy Abrams

C. Jake Mac Nichols

Č. Noby Bald

D. Gilberte Pare

E. Jen Holton

F. Leslie S. Pervy

G. Patric Cleon

H. Robin Royos

I. Lyle Jew Reiser

 
20 komentarjev na “Nedeljski anagrami: Znani pevci”
  1. Trisha - 27.1. 2008 ob 14:25

    Zdravo!

    Danes sicer nima toliko časa (pa tudi volje ne :) ), ampak nekaj mi je pa vseeno “padlo v oko”. :)

    E - Elton John F - Elvis Presley

    LP

  2. janja - 27.1. 2008 ob 14:25

    G. Eric Clapton

  3. Trisha - 27.1. 2008 ob 14:28

    B - Bryan Adams

  4. buba švabe - 27.1. 2008 ob 14:30
    buba švabe

    Č - Bob Dylan :D

  5. buba švabe - 27.1. 2008 ob 14:32
    buba švabe

    D - Peter Gabriel :D

  6. buba švabe - 27.1. 2008 ob 14:33
    buba švabe

    H - Roy Orbison :D

  7. Hex - 27.1. 2008 ob 14:33

    A. Phil Collins

  8. Hex - 27.1. 2008 ob 14:34

    I. Jerry Lewis

  9. buba švabe - 27.1. 2008 ob 14:34
    buba švabe

    I - Jerry Lee Lewis :D

  10. janja - 27.1. 2008 ob 14:34

    B. Brayan Adams

  11. buba švabe - 27.1. 2008 ob 14:35
    buba švabe

    C - Michael Jackson

  12. buba švabe - 27.1. 2008 ob 14:35
    buba švabe

    Evo, pa so vsi :)

  13. homerun - 27.1. 2008 ob 14:36
    homerun

    Danes bi še jih jaz nekaj našel, pa sem prepozen. Damn

  14. buba švabe - 27.1. 2008 ob 14:38
    buba švabe

    Hehe, sam to je blo pa res ekspresno danes. :)))

  15. Hex - 27.1. 2008 ob 14:40

    Ampak res, koko smo navalili. :)) To je hujše, kot otvoritev novega Hoferja. :)

  16. janja - 27.1. 2008 ob 14:50

    Bo pa Alex vesel, ko vidi ;)

  17. Alex van der Volk - 27.1. 2008 ob 20:04
    Alex van der Volk

    Heh, to ste pa res fajn navalili, niti sanjalo se mi ni, da bodo vsi ti pevci za vas tako zelo lahek zalogaj. En teden pretežki, drug teden prelahki. Ampak sem vseeno vesel, da sem vam ponudil pol ure zabave, sicer pa ste naredili tudi svojevrsten rekord, kajti čisto vse ste rešili v bore pol ure! Bravo!

    Zdaj pa na lov za anagrami, ki bodo prišli na vrsto čez sedem dni. Ima kdo kakšen predlog?

  18. buba švabe - 27.1. 2008 ob 21:10
    buba švabe

    Kaj pa na primer znani slikarji, skladatelji, pesniki, režiserji, fotografi, kaj takega? Ali pa recimo olimpijski zmagovalci v tem ali onem športu, vozniki formule ena, šahovski svetovni prvaki. Ali pa nobelovi nagrajenci. Samo par predlogov. Se opravičujem, če je kaj od tega že bilo. Par epizod sem zamudil. ;)

  19. Alex van der Volk - 28.1. 2008 ob 11:39
    Alex van der Volk

    Hmmm, par idej je res odličnih, Buba in par jih bom zagotovo uporabil. Ampak pustimo se presenetiti, najboljše ideje za blog ponavadi dobim ravno pod tušem :)

  20. homerun - 28.1. 2008 ob 16:26
    homerun

    Alex potem pa ni druge kot ta, da si vseskozi pod tušem in pred računalnikom. Vmes ti bomo dovolili pa kakšen odmor za malico :)

Na vrh

Komentiraj