Iz volkovega b(r)loga

Čista vest je le simptom slabega spomina

Kako se pravilno poljubljati po francosko?

Komentiraj

Objavil/a Alex van der Volk 29.10. 2007 ob 05:45 pod sex, Šnopčki za dušo

Dobro jutro, Slovenija

Pravkar se vračam s strani Google analytics in v tem zgodnjem jutru me je pošteno presenetilo, da se mi je število klikov ljudi, ki me najdejo prek takšne ali drugačne inačice besedne zveze “francoski poljub” občutno povečalo, odkar sem teorijo kako se to dela objavil v tem prispevku. Ne vem, ali so mladi dandanes resnično tako neiznajdljivi, da se stvari ne upajo lotiti sami, dokler za nasvet ne vprašajo strica Googla, ampak še se živo spominjam, kako je na forumu portala Izklop mlad fant vprašal kako se to dela, saj se ni hotel osmešiti pred dekletom, jaz pa sem si vzel deset minut časa in mu podrobno razložil. Koliko se je v resnici naučil je seveda drugo vprašanje, vendar mi je veliko bralcev reklo, da si tale recept zasluži svoj prispevek in tukaj je:

Recept za francoske poljube 

Ko bosta enkrat tako daleč, da bo prišlo do poljuba, ne navali z jezikom, kot da imaš pred njim sladoled, ki ga moraš čimprej polizat, da se ja ne bo prej stopil. Začni počasi, nežni poljubi, ustnice ob ustnice. Nežni in romantični ljubčki, ne bo škodilo niti če ji daš roke na vrat ali na boke (DRUGAM ABSOLUTNO NE!!!!), malo jo pobožaj, daj ji vedeti, da je s teboj “varna”. Prvič se tudi ni potrebno iti nekih hudih in mokrih “francozov”, do njih bosta prišla, ko bo čas za to. Počasi stopnjuj, od poljuba do poljuba eno stopničko višje in če ona ne bo prišla z jezikom k tebi, začni ti. To res ni nobena umetnost. Počasi ji potisni jezik v usta, poišči njenega in se začni igrati. Pazi, da ji ga ne potisneš v goltanec, ker tako znaš dobiti njeno večerjo v usta. Preprosto se igraš s svojo konico jezika z njenim in to je to. Če ti uspe (prvič ti ne bo, verjemi na besedo), ujemi njen jezik v usta (med ustnice, ne med zobe!!) in ga nežno posesaj. Seveda pa je vprašanje, kaj je njej bolj všeč. Nekaterim ženskam odgovarja divja igra z jezikom, nekaterim bolj nežna in tega ti pač ne morem svetovati, ker je nemogoče predvideti. Ti pa priporočam, da se ob enem času umakneš, spraviš svoj jezik v svoja usta in počakaš, da ona pride za tabo. To si poskusi zapomniti. Nikakor pa se ne poskusi noro lizati pet minut brez česarkoli drugega, ker v tem primeru ti bo jezik omrtvičil in ne bo za nobeno rabo več. To ti govorim čisto resno. Ustavi se, nežno jo poljubi, reci ji da jo imaš rad… Še en hiter poljub, potem pa spet naprej. Pravi recept za uspeh pa je kombinacija vsega tega kar sem napisal. Ne delaj zdaj po vzorcu, točno tako kot sledijo ta navodila… Preprosto improviziraj in boš videl da boš znal še preden si se začel učiti. Pa sporoči kako bo ob prvem poljubu in koliko so moji nasveti dejansko pomagali ;)

 
15 komentarjev na “Kako se pravilno poljubljati po francosko?”
  1. dabl - 29.10. 2007 ob 14:19
    dabl

    ja tak fajn nasvet…sam v bistvu čar vsega je pomojem da do tega sam prideš. Tud če se mal v sramoto spravš pred njo…

  2. Alex van der Volk - 29.10. 2007 ob 18:22
    Alex van der Volk

    Mogoče res, ampak tudi ti si še mlad in se verjetno nisi dobro počutil, če si se kdaj osmešil pred kakšno punco. Mogoče pa se s pomočjo tega članka nekdo drug ne bo ;)

  3. Big Gigant Head - 29.10. 2007 ob 20:22
    Big Gigant Head

    @Alex: A ji moram rect da jo mam rad tud ce se prvic poljubljava? :D

  4. dabl - 29.10. 2007 ob 20:23
    dabl

    ja maš res ja Alex…

  5. Alex van der Volk - 30.10. 2007 ob 11:47
    Alex van der Volk

    Zelo dobro vprašanje, BGH, ampak za to seveda ni preprostega odgovora. To so enostavno stvari, ki se jih ne moreš naučiti, ampak jih moraš začutiti. Ampak to je seveda samo moje mnenje

  6. HARIS - 26.2. 2008 ob 16:52

    TVOJI NASVETI SO MI ZELO POMAGALI

  7. Alex van der Volk - 26.2. 2008 ob 21:02
    Alex van der Volk

    Hvala, pa priporoči prispevek še naprej ;)

  8. luka - 8.4. 2008 ob 18:39

    Hvala, lep dan še naprej :)

    lp

    Alex van der Volk

  9. Recimo - 19.6. 2008 ob 16:10

    Uf pomagal :)…

    lp

  10. babry - 30.6. 2008 ob 01:28

    kakšna ie možnost da ti tip res porine tko močno iezk u usta da ti ga lahk porine u goltalnik.?

  11. Rado - 30.6. 2008 ob 01:35

    Hm, mene bolj skrbi, da ne najdem odgovora na vprašanje, KAKO SE NAPAČNO POLJUBLJA PO FRANCOSKO!?

    Ali je sploh možno, poljubljati se napačno? ;-)

  12. Big Gigant Head - 30.6. 2008 ob 13:43

    @barby: kaj pa je goltalnik? Jezika ti ne more, lahko ti pa kej druzga :D

  13. Alex van der Volk - 30.6. 2008 ob 14:53
    Alex van der Volk

    @Babry: Si že kdaj slišal(a) za karikriranje? Očitno ne

  14. Hex - 30.6. 2008 ob 14:55

    Pa za črko J tudi ne. :D

  15. bamby - 10.7. 2008 ob 15:33

    iiia cistttt supr nasvett…

Na vrh

Komentiraj